KLUB MERCEDES-BENZ W201&W124 - FORUM -
Forum miłośników marki Mercedes-Benz, modele w201 i w124

LPG W MERCEDES-BENZ - Jaki gaz do 2.3

Muski - Pią Cze 29, 2012 13:31
Temat postu: Jaki gaz do 2.3
Witam jestem nowy na forum i mam pytanie jaki wrazie czegos wstawic gaz do Mercedesa w124 2.3 i czy to sie oplaca wogole bo slyszalem ze sie nie sprawdza gaz w tych silnikach ?
Krzochu - Pią Cze 29, 2012 13:49

Zanim następnym razem założysz temat o tematyce wałkowanej prawdopodobnie od początków istnienia forum przeczytaj Regulamin forum.
Punkt §11 mówi jasno:
1.Nie otwieraj za każdym razem nowego tematu. Przejrzyj najpierw Forum i spróbuj dopasować swoją wypowiedź do istniejących już tematów.
2. Celem przejrzenia Forum skorzystaj z WYSZUKIWARKI Forum. Zapewniamy, że zdecydowana większość tematów została już na Forum poruszona.

Muski - Pią Cze 29, 2012 13:53

Jak bym znalazl to bym nie otwieral szukalem pare razy i dokladnie do mojego zapytania nie odnalazłem odpowiedzi
Martino - Pią Cze 29, 2012 13:57

Muski, szukajcie a znajdziecie, rzekł Pan ;) jest mega dużo tematów o gazie w m102 w m103, ogólnie w silnikach chodzących na ke-jet czyli tym co masz pod maską. A co do pytania, tyle ile forumowiczów, tyle różnych opini. Teoretycznie jak masz w dobrej kondycji silnik z małym przebiegiem i do tego w super stanie układ zapłonowy, można się pokusić o dobra instalajce. Wszystko da się zrobić, ale jak robisz małe przebiegi szybko się nei zwróci więc nie warto.
Krzochu - Pią Cze 29, 2012 14:29

Muski napisał/a:
jaki wrazie czegos wstawic gaz

II lub III generacje

Muski napisał/a:
i czy to sie oplaca wogole

Tak
Muski napisał/a:
slyszalem ze sie nie sprawdza gaz w tych silnikach ?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

To tylko losowo wybrane kilka tematów na ten temat. Wnioski pozostawiam do opracowania we własnym zakresie.

mirasmerc - Pią Cze 29, 2012 22:05

Zakladaj gaz u kogos kto juz to montował do KJ i sie nie przestraszy na widok Twego samochodu... Bo jesli przyjedziesz i gosc nie bedzie pewny to jedz do nastepnego. Ja miałem zwykłe gazy w mietkach i nie narzekałem... Każdy sie toczył i dojezdzał do celu :oki:
Pielgrzym - Nie Lip 01, 2012 13:26

Muski napisał/a:
Jak bym znalazl to bym nie otwieral szukalem pare razy i dokladnie do mojego zapytania nie...

MOD: Jeśli szukasz, tak jak piszesz, to się nie dziwię :zolta: . Popraw pisownię, dodaj interpunkcje, tak aby twoje wypowiedzi dobrze się czytało.

Ikarus - Pon Lip 02, 2012 16:59

mirasmerc napisał/a:
... Każdy sie toczył i dojezdzał do celu

Dobrze powiedziane toczył się i dojeżdżał do celu... na nic więcej przy LPG w K-Jet nie licz :-) i nie licz na legendarną niezawodność w wypadku decyzji o zainstalowaniu.

pejter - Pon Lip 02, 2012 17:04

Krzochu napisał/a:
To tylko losowo wybrane kilka tematów na ten temat.

I wszystko w temacie. Polecam opcję "szukaj".