FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Wyświetlacz na podsufitce
Autor Wiadomość
pioran
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 03, 2007 20:29   Wyświetlacz na podsufitce

Witam wszystkich.

Czy ktos z Was Forumowiczow wie ,do czego jest wyswietlacz w mb 190 na posfufitce kolo wlacznika oswietlenia wewnetrznego?Wiem ze to jest wyśwetlacz ale u mnie nic tam sie nie wyswietla.Byc moze jest to jakas zaslepka z mozliwoscia rozbudowy o wiecej opcji.

Pozdrawiam

qoompel 
Mercszpec

S: MB
S2: 210.225 OM606.962
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 20:52   

Jak dla mnie, to albo Ci się tam coś popsuło, albo nie masz takiej funkcji :P
U mnie powinno (chyba) pokazywać nie zapięte pasy b., a w rzeczywistości gaśnie kilka sekund po zamknięciu drzwi :lol:

pioran
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 03, 2007 21:09   

ok dzieki Kolego

Popatrze czy to dziala,bo szczerze mowiac nie zwracalem na to uwagi ,bo nie wiedzialem do czego to sluży.

Pozdrawiam

wallenrode 
Mercszpec

S: W201 190e 1.8 `91
Silnik: M102
S2: W124 260e `91
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 22:05   

witaj.
zapewne masz wersjhę z szyberkiem tak jak u mnie , więc jeżeli ci nic nie świeci to masz wypalone żaróweczki lub rozłączyła sie kostka.

co świeci ? - świeci w fazie przerywanej - rysunek przypominający by zapiąć pasy.

by ten elemnt zdjąc musisz z jednej strony - chyba od strony pasażera delikatnie podważyć gdyż trzyma sie na zaczepach które tworzą całość z całą tą platykową obudową - koniecznie z wyczuciem żeby nie połamać.

elasto
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 03, 2007 22:25   

wyświetlacz niezapiętych pasów - jak w samolocie :D

jjanicki 
Fachman

S: W201 2.0D '90
Silnik: OM601
S2: S203 2.7CDI '02
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 02:42   

Tak jak już było pisane wyżej - jest to lampka z symbolem zapięcia psów, migająca przy otwartych drzwiach i gasnąca ok. 8-10 sek. po ich zamknięciu i przypominająca o zapięciu pasów... tyle... jej miganie nie zależy od zapięcia pasa... miga zawsze, gdy otworzysz drzwi... :czujnik:

Zeby się tam dostać, wsadź palce w rynienkę po obu stronach przełącznika szybra (jeśli go masz)i pchnij całą lampkę w kierunku pasażera - od strony kierowcy wyjdzie w dół... z żarówkami sobie już poradzisz :oki: :czujnik:
S203 2.7 CDI '02, 722.6, cubanite silver metallic :)
Ostatnio zmieniony przez jjanicki Sob Sie 04, 2007 02:45, w całości zmieniany 1 raz  

pioran
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 04, 2007 06:44   

Nie mam szyberdachu ,ale juz mam pewna koncepcje jak to rozebrac.

Mam tego Merca zaledwie 3 dni i nie moge sie nim nacieszyc.wczesniej mialem samochody koncernu vw/audi,ale MB to jest to,powala na kolana :drive: :star:

piotrek_124
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 04, 2007 08:04   

:oki: :pub: :czujnik: :jump: nie mozna inaczej oposiac mercedesa to jest W tym miejscu wpisałem brzydkie słowo które zostało wykryte przez forum. Przepraszam wszystkich za te przekleństwo :) samochodzik:D

Marian 7
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 04, 2007 19:17   

piotrek_190E, :zolta:

Tuning 
Mercmaniak

S: MB 190 2.0 - 87rok
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 01:32   

odświeżam troszkę temat mi tez ten wyświetlacz pasów nie działa a podoba mi sie bardzo jak to chula u kumpla wyciągałęm całą lampkę żarówki są ok kostka podłączona ma cztery bolce i mam pytanie gdzie idzie kabelek od tego wyświetlacza bo gdzies musi byc drugi koniec może tam sie cos odpięło bo niby czemu ma nie działąc dodam tylko że światełko nie świeci tez jak drzwi otworze a powinno ale to jest chyba inny temat i nie ma nic do rzeczy - prosze o rade pozdro

Odpowiedz do tematu